Series
Ratings
18
Marco PoloRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5