Series
Ratings
32- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0