Movies
Ratings
527
The OutlawsRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
Cold WarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5