Series
Ratings
99- Wonder ManRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5- IronheartRated ★ 3.0
- Eyes of WakandaRated ★ 2.5
- Marvel ZombiesRated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- What If...? Season 3Rated ★ 3.0
- Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.5
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
- Agatha All AlongRated ★ 4.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
- Frankly SpeakingRated ★ 4.0
- X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
- Sand Land: The SeriesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Loki Season 2Rated ★ 5.0