Series
Ratings
339
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
- The Crown Season 6Rated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.0- Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
- 어른 김장하Rated ★ 3.5
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- The Crown Season 5Rated ★ 3.5
- After LifeRated ★ 3.5
- After LifeRated ★ 4.0
- After LifeRated ★ 4.5
- Natsurui GihahakRated ★ 4.0