Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5