Series
Ratings
130
My PrincessRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Powerpuff GirlRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 4.0
Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
Magical DoReMiRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.5