Series
Ratings
186- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
- HousekeeperRated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 3.0
- 불륜은 불륜으로 갚겠습니다Rated ★ 5.0
- Alien: EarthRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- The PenguinRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Not PlayedRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Once in My Lifetime, KilimanjaroRated ★ 3.0