Series
Ratings
47
Squad 38Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0