Movies
Ratings
140
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 5.0
The ScamRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0