Series
Ratings
242- Twenty Years OldRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Road No. 1Rated ★ 1.0
Flames of DesireRated ★ 2.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 1.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
City HallRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0