Series
Ratings
106- Amidst a Snowstorm of LoveRated ★ 2.0
- DerailmentRated ★ 3.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5- Summit of Our YouthRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 0.5- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Only for LoveRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5- Time and Him are Just RightRated ★ 1.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0- Always HomeRated ★ 4.0
- Our GenerationRated ★ 3.0

Go AheadRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0