Series
Ratings
15
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.0
Hotaru no HikariRated ★ 1.5
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Convenience Store Boy FriendsRated ★ 2.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0