Series
Ratings
25
UnnaturalRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5