Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- A Hundred MemoriesRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The DefectsRated ★ 2.0
- S LineRated ★ 2.0
- Law and The CityRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Love ScoutRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Serendipity's EmbraceRated ★ 3.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.0
- The TrunkRated ★ 4.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
- Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5