Series
Ratings
186- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- Dept. QRated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 1.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5- High Potential Season 1Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5