Series
Ratings
28
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0- Honest LivingRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5