Series
Ratings
20
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Nonstop 1Rated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0