Series
Ratings
100- TriggerRated ★ 3.5
- From Season 1Rated ★ 3.5
- Pale MoonRated ★ 2.0
- QueenmakerRated ★ 2.0
Duty After SchoolRated ★ 1.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0