Series
Ratings
177- Better Call SaulRated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- Girl From NowhereRated ★ 3.0
- The WhirlwindRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0