Series
Ratings
96
NarcosRated ★ 4.5
The SerpentRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5- The GentlemenRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Tom Clancy's Jack Ryan Season 4Rated ★ 3.0- The Day of the JackalRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
- Andor Season 1Rated ★ 4.0