Series
Ratings
27- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- The WhirlwindRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0