Series
Ratings
29
1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0