Titles you rated
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.5
One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 3.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 3.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
One Piece: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 4.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 3.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 3.5
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 3.0
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0