Movies
Ratings
227
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Ghost MammaRated ★ 3.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
1000年女王Rated ★ 3.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.5
Crimson TideRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5