Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- The BreakthroughRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The SympathizerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Summer StrikeRated ★ 4.0
- EricRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- Too Bright For RomanceRated ★ 4.0

HometownRated ★ 2.5- The DropoutRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5