Movies
Ratings
521- The BluffRated ★ 3.0
The ConspiratorRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.0- Dug's Special MissionRated ★ 3.5
SubmergenceRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
National Theatre Live: Cyrano de BergeracRated ★ 4.0- The Book of ClarenceRated ★ 1.0
Victor FrankensteinRated ★ 3.0
The Last King of ScotlandRated ★ 3.5- My SonRated ★ 1.5
Speak No EvilRated ★ 3.0- Fall for MeRated ★ 0.5
I'm Your ManRated ★ 0.5- CuckooRated ★ 0.5
- Memories of a Murderer: The Nilsen TapesRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- Doctor Who: The GiggleRated ★ 2.0