Series
Ratings
21
世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 2.0
꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 2.5
Lunch QueenRated ★ 1.5
GokusenRated ★ 0.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
That '70s ShowRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
TrickRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0