Series
Ratings
17
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0