Series
Ratings
20
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0