Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- 도전 1000곡Rated ★ 3.5
- Super TV Sunday is FunRated ★ 3.0
- Yashimmanman Season 1Rated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0
- Heroine 6Rated ★ 3.0
- Golden FisheryRated ★ 3.0
- Burst! Mental ConcentrationRated ★ 3.5
- Roundtable Plus Season 1Rated ★ 4.0
- On My Way To Meet YouRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.5- Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 5.0- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- TempestRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5