Titles you rated
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
- Earth ArcadeRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5- Born for the SpotlightRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- Forky Asks a QuestionRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- The Joy of PaintingRated ★ 3.0
- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 3.0
- Page TurnerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0