Series
Ratings
49
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0