Series
Ratings
24- Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0