Series
Ratings
47
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Blue BirthdayRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Movie RoomRated ★ 4.5
- Amazing SaturdayRated ★ 5.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0