Series
Ratings
258
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 2.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5