Titles you rated
The Law of UekiRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- To Be Hero XRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Hyper KnifeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.0- Love Your EnemyRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.5- Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5