Series
Ratings
57
Why Women KillRated ★ 4.0
JoteiRated ★ 2.0
Semantic ErrorRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- Daughters of Bilitis ClubRated ★ 2.5
Tipping the VelvetRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Cat's PleasesRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5