Series
Ratings
16- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Hyper KnifeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Tomorrow and IRated ★ 3.0

Semantic ErrorRated ★ 3.0- Ready, Set, LoveRated ★ 1.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0- The Midnight ClubRated ★ 3.0
- School Spirits Season 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Drink MastersRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0- A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
- A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0