Series
Ratings
14
Terror in ResonanceRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.5