Movies
Ratings
286
Marriage StoryRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5