Series
Ratings
263- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.5- Concrete MarketRated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Foundation Season 1Rated ★ 3.5- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0- Dan Da DanRated ★ 3.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
- Alien: EarthRated ★ 0.5
- Low LifeRated ★ 2.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- The SympathizerRated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 1.5