Movies
Ratings
123
UpRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0