Titles you rated
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
GokusenRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0