Series
Ratings
58
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Crime Scene 3Rated ★ 4.0