Series
Ratings
25
D.P.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 어른 김장하Rated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0