Series
Ratings
29- MobLandRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.0