Series
Ratings
29- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0