Series
Ratings
12- 한국기행 - 오지 마라, 오지Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0- The Qin Empire IIIRated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0