Movies
Ratings
63
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0

The ChaserRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5